Wydarzenia
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO! ZACHĘCAMY DO CZĘSTEGO ODWIEDZANIA NASZEGO DZIAŁU AKTUALNOŚCI. ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O NASZYCH NALEŚNIKARNIACH. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ŚLEDZENIA OFICJALNYCH PROFILI MANEKINÓW W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. TAM ZNAJDZIECIE WSZYTSKIE BIEŻĄCE INFORMACJE I SPRAWY ŻYCIA CODZIENNEGO.

Oświadczenie Manekina w sprawie dobrostanu kur niosek

Informujemy, że Manekin dokłada wszelkich starań, aby nasze dania charakteryzowały jak najwyższe standardy jakościowe i zawierały najlepsze możliwe składniki. Efektem tych wysiłków są bardzo dobre opinie o naszych naleśnikach. Pracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, nasze jedzenie spełnia wszystkie wymagane prawem normy.

Dobro naszych Gości jest dla nas najważniejszą wartością.

Uważnie słuchamy wszystkich opinii, pojawiających się zarówno w Manekinie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cieszymy się, że nasi Goście cenią nie tylko różnorodność menu, niezwykłą atmosferę Manekina ale też wpływ na środowisko.

W związku z pojawiającymi się coraz częściej pytaniami dotyczącymi pochodzenia jaj, wykorzystywanych w procesie produkcji informujemy, że humanitarne traktowanie zwierząt jest dla nas bardzo ważne.

W związku z tym deklarujemy wycofanie jaj z chowu klatkowego do końca 2025 roku.